ul. Piaskowa, 44-264 Jankowice

O firmieO firmie Tomex

Witamy na stronie firmy Tomex.

Firma Tomex powstała 10.03.1996 roku w Rydułtowach, początkowo firma skupiała się transporcie, sprzedaży węgla oraz kruszywa. Wraz z ekspansją inwestycji w naszym kraju, w tym budową dróg, obiektów użyteczności publicznej, prywatnych inwestycji, nasza firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność o produkcję betonu.
Marzenia zamienione na czyny ! Tak jako firma zrealizowaliśmy nasze marzenie, zakupiliśmy upadły zakład betoniarski, w którym znajdował się już nieczynny i zdewastowany węzeł betoniarski. Od początku naszej inwestycji postawiliśmy na jakość, w pierwszej kolejności wyremontowaliśmy znajdujący się na obiekcie nieczynny węzeł betoniarski, który pozwolił nam na produkcję betonu towarowego. Równocześnie wraz z produkcją betonu, inwestowaliśmy w naszą flotę w tym pompo gruszki, pompy steter oraz to co najważniejsze w zainwestowaliśmy w wykwalifikowana i solidną załogę.
Pierwsze zlecenia, pierwsze sukcesy! Od samego początku jakość produkowanego przez nas betonu była na stawiana na pierwszym miejscu! Zadowolenie klienta przede wszystkim. Już na początku naszej betoniarskiej działalności odnosiliśmy sukcesy budowlane co owocowało nowymi duzymi zleceniami. Firma rozrastała się w piorunującym tempie, w związku z powyższym na terenie naszej betoniarni zlokalizowanej w Jankowicach przy ul. Piaskowej, został wybudowany nowy nowoczesny węzeł betoniarski, przygotowany do produkcji wysokiej klasy betonu towarowego.
W chwili obecnej nie zaprzestaliśmy rozwijania firmy, produkujemy kilkaset ton betonu towarowego tygodniowo, zaś nasza flota składa się z kilkudziesięciu samochodów transportowych, w tym wanien, pompo gruszek, pomp szteter oraz wiele innego pomocnego sprzętu.
Oczywiście firma poza produkcją wysokiej klasy betonu towarowego nadal prowadzi handel kruszywami.
Niedawno roku obchodziliśmy 25 lecie naszej działalności, świadczy to że Betoniarnia Tomex to firma z tradycją, usługi które świadczymy wykonywane są na najwyższym poziomie. Okres 25 lat działalności, pozwolił nam zdobyć wysokie doświadczenie które przedkładamy na jakość wykonywanych usług.
Zapraszamy do współpracy firmy, oraz klientów indywidualnych.


Nasze sukcesy


Nasz zespół to prawdziwi
profesjonaliści,niejednokrotnie
mieliśmy okazję,reprezentować
firmę w współzawodnictwie
sportowym na terenie kraju oraz,
poza jego granicami.
Nasze sukcesy mówią o nas
wszystko!

Nasze sukcesy

Firma Tomex to producent wysokiej klasy, betonu towarowego. Poza produkcją oraz sprzedażą betonu, oferujemy sprzedaż bloczków betonowych, sprzedaż kruszywa, usługi budowlane ( deweloperskie ), oraz świadczymy usługi transportowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

ul. Piaskowa

44-264 Jankowice

32 739 42 21

tomex5@op.pl

Znajdziesz nas na: