Piasek

Betoniarnia Tomex jest firmą założoną w 1996 roku.
Siedziba naszej firmy mieści się w Jankowicach. Zadaniem betoniarni Tomex jest produkowanie betonów, zapraw i innych mieszanek cementowo - kruszynowych zgodnie z obowiązującymi normami oraz na szczególne zamówienie odbiorcy. Produkujemy także wyroby betonowe, takie jak: bloczki fundamentowe, pustaki i płyty drogowe, a także świadczymy usługi związane z dostawą betonów i zapraw.
Na życzenie klienta wynajmujemy pompy do betonu. Wysoka jakość naszych produktów osiągana jest poprzez wysoką jakość cementu i kruszyw oraz dodatków kontrolowaną zarówno przed jak i w trakcie produkcji.

Realizacja systemu jakości niezależnie od szczegółowej kontroli dostarczonych surowców, oparta jest na szczegółowym przestrzeganiu receptur opracowanych przez uprawnione laboratorium, właściwe funkcjonowanie i eksploatację węzła betoniarskiego, wibro prasy kroczącej, wysoką jakość produkcji i wzorową obsługę naszych klientów.

Szkolenia i doskonalenie pracy oraz utrzymywanie wysokiej jakości produktów jest podstawowym zadaniem personelu zatrudnionego w naszej firmie.