Jak złożyć zamówienie

ASkontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Jeśli nie chcesz załatwiać sprawy telefonicznie to zapraszamy Cię do naszego zakładu betoniarskiego mieszczącego się przy ul. Piaskowej w Jankowicach.

B Wybierz interesujący Cię produkt, jeśli nie wiesz jaki produkt potrzebujesz porozmawiaj z naszym biurem, otrzymasz tam wszelkie informacje na temat rodzajów materiałów budowlanych jakimi dysponujemy i co będzie najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

CUstal środek transportu ( własny czy nasz ) podaj miejsce transportu i cenę wybranego przez siebie produktu.

 

TransportŚwiadczymy kompleksowe usługi transportowe betonu towarowego oraz innych naszych produktów.

Produkcja betonuProdukujemy beton towarowy najwyższej klasy po najniższych cenach w regionie.
Beton na fundamenty.
Fundament jest główną pozycja każdej budowy i najważniejszym elementem konstrukcji budynku. Beton fundamentowy musi mieć odpowiednią wytrzymałość oraz musi być odporny na korozję wywołaną dostępem wilgoci oraz dwutlenku węgla.  Pamiętaj że wybierając beton fundamentowy powinieneś wziąć pod uwagę wszystkie czynniki. Jeśli nie wiesz jakiego betonu potrzebujesz skontaktuj się z naszym biurem obsługi gdzie .
Beton na stropy.
Strop jest ważniejszym elementem twojej budowy którego zadaniem jest przenoszenie obciążeń związanych z codziennym użytkowaniem. Polecane produkty do zalewania stropu to beton klasy od C16/20 do C30/37.
Beton na balkony i tarasy.
Tarasy i balkony przeważnie wykonuje się z tego samego betonu co stropy, a jednak ich warunki pracy różnią się. Pamiętaj że tarasy i balkony są w głównej mierze narażone na działanie mrozu.  W tej klasie produktów polecamy beton klasy C30/37
Zaprawy półsuche.
W ofercie naszej betoniarni posiadamy szeroki wybór zapraw półsuchych. Więc jeśli potrzebujesz takiego produktu to zapraszamy do naszego biura.
Kruszywa.
W ofercie handlowej posiadamy różnego rodzaju kruszywa od piasku kopanego, płukanego po różnego rodzaju żwiry.
Bloczki fundamentowe.
Zakład nasz poza produkcją betonu towarowego specjalizuje się również w produkcji bloczków fundamentowych.
Usługi transportowe
By sprostać oczekiwaniom klientów każdy zamówiony u nas towar dostarczamy we wskazane w zamówieniu miejsce.