We Have

O firmie

Betoniarnia Tomex jest firmą założoną w 1996 roku.
Siedziba naszej firmy mieści się w Jankowicach. Zadaniem betoniarni Tomex jest produkowanie betonów, zapraw i innych mieszanek cementowo - kruszynowych zgodnie z obowiązującymi normami oraz na szczególne zamówienie odbiorcy. Produkujemy także wyroby betonowe, takie jak: bloczki fundamentowe, pustaki i płyty drogowe, a także świadczymy usługi związane z dostawą betonów i zapraw.
Na życzenie klienta wynajmujemy pompy do betonu. Wysoka jakość naszych produktów osiągana jest poprzez wysoką jakość cementu i kruszyw oraz dodatków kontrolowaną zarówno przed jak i w trakcie produkcji.

Realizacja systemu jakości niezależnie od szczegółowej kontroli dostarczonych surowców, oparta jest na szczegółowym przestrzeganiu receptur opracowanych przez uprawnione laboratorium, właściwe funkcjonowanie i eksploatację węzła betoniarskiego, wibro prasy kroczącej, wysoką jakość produkcji i wzorową obsługę naszych klientów.

Szkolenia i doskonalenie pracy oraz utrzymywanie wysokiej jakości produktów jest podstawowym zadaniem personelu zatrudnionego w naszej firmie.

Międzynarodowe usługi

 

Jako jedna z niewielu firm w naszym regionie, świadczymy usługi poza granicami kraju. Usługi głównie wykonujemy na terenie Czech. Posiadamy do tego wszystkie wymagane dokumenty oraz koncesje. Więc jeśli budujesz poza granicami naszego kraju to zapraszamy Cię do współpracy z naszą firmą.

Międzynarodowe doświadzenie

 

Jako nowoczesna firma produkująca w głównej mierze stawiamy na rozwój, w chwili obecnej w wielu miejscach poza granicami kraju wykonywaliśmy nasze usługi które były świadczone na najwyższym poziomie zaś nasi klienci wystawiali nam nienaganne opinie które przyczyniły się poszerzenia naszych usług w tych nawet dość odległych regionach.

Wysoka jakość

 

Jako prężnie rozwijająca się firma stawiamy na wysoką jakość naszych usług. Każdy klient może liczyć na profesjonalną i fachową pomoc. Posiadamy do tego niezbędne wyposażenie, by nasze usługi były świadczone kompleksowo i na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz osoby indywidualne. Każdy odwiedzający naszą firmę może liczyć na ciepłe i profesjonalne przyjęcie w naszym biurze obsługi klienta. Gwarantujemy rzetelność i fachowość. Zapraszamy do współpracy.